Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Eksperyment Z Mtj, i te sprawy
Szopen
post 03.01.2008 - 12:48
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Witam,

Mam taki pomysł:
Skoro jeśli jesteśmy w astralu to możemy przekazać swoją świadomość MTJ, tak żeby robił co chcę, to czy byłoby możliwe żeby MTJ "wszedł" do naszego c.f. i tam robił co chcę?
Chodzi mi o to MTJ mógłby sterować naszym c.f. dla jego potrzeb, a nasza świadomość jest w tym czasie np. w astralu.

Co o tym sądzicie? :P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Conchita
post 03.01.2008 - 14:26
Post #2

OBE Maniak 36
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 644
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: kosmos
Nr użytkownika: 1221




Draq: Faktycznie! Super! OOOOOOO: nie wypieraj się - poznajemy Cię:):):):)) Hura:)

MTJ - to część nas - nie ma potrzeby rozdzielania świadomości, wypychania jej gdziekolwiek, raczej fuzja, połączenie (to lubię najbardziej - dopalenie świadomością) lub faktycznie zrobienie miejsce dla MTJa - robisz coś nie wiadomo dlaczego, bo właśnie MTJ przejmuje ster i dzieje się.

Wydaje mi się też, że to samo robią chrześcijanie oddając się woli Boga: intencje werbalizowane "Twoja nie moja wola" itp. - chociaż obciążone to dogmatyzmem i w sumie na gadaniu się kończy...
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic