Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Checi...
kubii
post 01.01.2008 - 20:34
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 18
Dołączył: 27.12.2007
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 3020




czy sadzicie zeby osagnac obe lub ld trzeba gleboko w to wierzyc (nie chodzi mi o zjawisko). Czy ktos kto jest pesymista moze miec ld/oobe?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MadLuki
post 03.01.2008 - 19:43
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 174
Dołączył: 05.11.2007
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 2503




Wszystko, czego chcesz, bez względu na to czy masz 13 --113 lat, est w zasięgu ręki i czeka, byś to wziął. Musisz wzbudzić w sobie głód. Musisz posiadać świadomość celu. Gdy piec wiary, pragnienia bucha od żaru, Wszechświat dostarczy ci wszytko czego chcesz...

Nasze myśli mają moc sprawczą :-) niezależnie od tego czy jesteś pesymista, zatwardziałym sceptykiem, czy święta Teresą :-)

Pozrd
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic