Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Eksperyment Z Mtj, i te sprawy
Szopen
post 03.01.2008 - 12:48
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Witam,

Mam taki pomysł:
Skoro jeśli jesteśmy w astralu to możemy przekazać swoją świadomość MTJ, tak żeby robił co chcę, to czy byłoby możliwe żeby MTJ "wszedł" do naszego c.f. i tam robił co chcę?
Chodzi mi o to MTJ mógłby sterować naszym c.f. dla jego potrzeb, a nasza świadomość jest w tym czasie np. w astralu.

Co o tym sądzicie? :P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 03.01.2008 - 21:05
Post #2


Guests








Hmm, wszystko się da. Na pewnym stopniu rozwoju wiele rzeczy staje się możliwych.

Ale nasuwa się pytanie.

Czy gdy już osiągniesz pewien poziom będą Cię jeszcze interesować oceny z matematyki czy chemii?
+Quote Post
Dagon
post 03.01.2008 - 22:06
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 731
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Kraśnik
Nr użytkownika: 2302




CYTAT(Artur_flyer @ 03.01.2008 - 21:05) *
Czy gdy już osiągniesz pewien poziom będą Cię jeszcze interesować oceny z matematyki czy chemii?


Z matmy akurat jestem dobry... Ale nie w tym rzecz.

Jakoś coraz częściej zastanawiam się nad sensem wielu rzeczy, do życia podchodzę bardziej jak bierny obserwator, a nie mieszkaniec - tak miałem od dziecka :) dziwne ze mnie było dziecko, no nie? ;]
Ile ja bym dał za bycie takim opiekunem ;> na pewno to lepsze jak tułaczka po świecie, która opiera się na jednym: na wspinaniu się po szczeblach kariery, byle wyżej, byle dalej - po trupach.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic