CYTAT(Artur_flyer @ 03.01.2008 - 21:05)

Czy gdy już osiągniesz pewien poziom będą Cię jeszcze interesować oceny z matematyki czy chemii?
Z matmy akurat jestem dobry... Ale nie w tym rzecz.
Jakoś coraz częściej zastanawiam się nad sensem wielu rzeczy, do życia podchodzę bardziej jak bierny obserwator, a nie mieszkaniec - tak miałem od dziecka :) dziwne ze mnie było dziecko, no nie? ;]
Ile ja bym dał za bycie takim opiekunem ;> na pewno to lepsze jak tułaczka po świecie, która opiera się na jednym: na wspinaniu się po szczeblach kariery, byle wyżej, byle dalej - po trupach.