Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Eksperyment Z Mtj, i te sprawy
Szopen
post 03.01.2008 - 12:48
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Witam,

Mam taki pomysł:
Skoro jeśli jesteśmy w astralu to możemy przekazać swoją świadomość MTJ, tak żeby robił co chcę, to czy byłoby możliwe żeby MTJ "wszedł" do naszego c.f. i tam robił co chcę?
Chodzi mi o to MTJ mógłby sterować naszym c.f. dla jego potrzeb, a nasza świadomość jest w tym czasie np. w astralu.

Co o tym sądzicie? :P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Szopen
post 03.01.2008 - 23:07
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Artur, to było coś w rodzaju ironii... Przecież nie będę prosił swojego MTJ o lepsze oceny ^^. Jak to ktoś oglądał może film "How High"? :P

Z drugiej strony zgłębiając samą istotę "wyższego JA", co to tak naprawdę znaczy???
Wyższe ja.... Hmmm. Ja bardziej wysoki? xD. Rozumiem poszerzona świadomość chyba nie jest jedno znacze z wiedzą, chyba się ze mną w tej kwestii zgodzicie?

P.S. Ten temat chyba nadaje się bardziej do Hyde Park - filozofia...
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic