Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Dlaczego tak sie dzieje ?
Pshemo
post 21.02.2007 - 17:46
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 9
Dołączył: 11.01.2007
Nr użytkownika: 383




Czemu jak wychodze z ciała to czasem mi coś sie nie zgadza z rzeczywistością? np. w pokoju miałem 2 telewizory albo kolezanka była w moim domu ;/ to nie pasuje. a tak wogóle udało mi sie zrobić w ciagu jednej nocy 3 razy OOBE!!!!!!! boskie! mówie serio nie jestem małym zasmarkanym małolatem co wymysla bajki :p Pozdrawiam!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Max537
post 05.01.2008 - 12:36
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 113
Dołączył: 03.11.2007
Nr użytkownika: 2479




OOOOOOO z twojej wypowiedzi wnioskuje że jakiekolwiek testy i badania nie mają sensu, że lepiej nikomu niczego nie udowadniać bo jest "ryzyko" że coś sie zmieni. Jak dla mnie to bardzo egoistyczne podejście. Bo gdzie by byłe teraz ludzkość gdyby paru szaleńców nie udowadniała swoich racji.
Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic