Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Dlaczego tak sie dzieje ?
Pshemo
post 21.02.2007 - 17:46
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 9
Dołączył: 11.01.2007
Nr użytkownika: 383




Czemu jak wychodze z ciała to czasem mi coś sie nie zgadza z rzeczywistością? np. w pokoju miałem 2 telewizory albo kolezanka była w moim domu ;/ to nie pasuje. a tak wogóle udało mi sie zrobić w ciagu jednej nocy 3 razy OOBE!!!!!!! boskie! mówie serio nie jestem małym zasmarkanym małolatem co wymysla bajki :p Pozdrawiam!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
wlosi
post 05.01.2008 - 13:21
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 50
Dołączył: 07.11.2007
Nr użytkownika: 2518




Max 357

Mysle, ze ludzkosc bylaby o niebo piekniejsza, gdyby nie odrzucila swojego prawdziwego pochodzenia i nie zawladnela nimi chec rywalizacji, posiadania i ekspansji :)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic