CYTAT(wlosi @ 05.01.2008 - 13:21)

Max 357
Mysle, ze ludzkosc bylaby o niebo piekniejsza, gdyby nie odrzucila swojego prawdziwego pochodzenia i nie zawladnela nimi chec rywalizacji, posiadania i ekspansji :)
Zgadzam sie z tobą że żyło by sie nam lepiej w harmonii, ale to że człowiek jest chciwy i nierzadko egoistyczny to nie wina postępu.
Silverka Nie chodzi mi oto aby udowadniać ale oto aby wskazać taką możliwość że oobe jest możliwe.
Kiedyś twierdzono że człowiek nie może latać że to jest niemożliwe, ale znalazły sie osoby które twierdziły że jest to możliwe. Zaczeły badania w tym kierunku. Ludzie sie z nich śmiali. Ale z czasem gdy ci szaleńcy zaczeli przedstawiać wyniki swoich badań to niedowiarkowie zaczeli powątpiewać czy oby na pewno to oni mają racje. A za jakiś czas powstał samolot.
Bez badań będziemy stali w miejscu.