|
Witam, jestem tu nowy, a więc najpierw się przedstawię : Imię: Borys Wiek: 14 lat ( nie za młody na oobe itp.?) Zainteresowania: Moje zainteresowanie to rozwijać się w każdym aspekcie życia. A teraz do rzeczy, zapisałem Się na ten kurs oobe i obecnie jestem na lekcji 5, tu właśnie jest mój problem. Więc tak, nie mogę doznać oobe za pomocą metody 4 +1. Proszę o jakąś doświadczoną osobę żeby napisała „Łopatologicznie” metode 4 +1.
|