CYTAT(JohnnyWR @ 26.01.2008 - 18:26)

Mam pytanie...Czy zapalone światło może przeskadzaćw osiągnięciu OOBE? Zauważyłem,że łatwiej mi jest coś osiągnąć nad ranem kiedy jest już widno...tak normalnie to się ciemności nie boje,ale jak zamierzam spróbować to tak jakoś mnie przytłacza.Zamierzam dzisiaj zostawić zapaloną lampkę nocną i spróbować.Mam nadzieję,że to mi nie przeszkodzi bo czuje,że może mi się udać:)
To nie dlatego, że jest jasno tylko dlatego, że ciało jest już wypoczęte, umysł oczyszczony ze zbędnych myśli. Próby wyjścia przed snem zawsze w moim przypadku kończą się niepowodzeniem (głęboki trans to najdalej gdzie doszedłem przed spaniem) Po prostu natłok myśli z dnia nie pozwala mi się w pełni odprężyć, nie mogę nie myśleć o niczym. Poza tym ciało jest zmęczone i chce odpocząć co często się wiąże z zaśnięciem. Dlatego właśnie metoda 4+1 jest taka skuteczna. Pozdrawiam. :)
PS. Jak wiadomo 4h snu i 1h rozbudzania są umowne bo w moim przypadku jest to 6-7h snu i minuta lub 2 rozbudzania.