CYTAT(Goku @ 11.03.2007 - 15:11)

Ja też jestem nowy mam na imię Piotr i mam 15 lat zapisałem sie na ten kurs i mam pytanie do kogoś kto go ukończył czy po jego ukończeniu osiąga sie OOBE słyszałem że potrzeba na to kilku lat.
Może ci się uda a moze nie ,zalezy od twoich wrodzonych zdolności lub inaczej predyspozycji a także od stopnia wytrenowania koncentracji ,od postrzegania swiata,od tego jaki jesteś ,czy chcesz ,czy wierzysz ,czy jestes otwarty na zmiany,od religii,od chęci,od silnej woli (nie powinna być tak silna jak nasza reprezentacja w piłce nożnej(: ),od tego czy masz aktywne czarky czy musisz je sam wytrenować i wiele wiele innych czynników a nie wymieniłem najważniejeszego czyli rozwoju duchowego ,mowisz ze moze to potrwać kilka lat a czego nie kilkanaście lub kilkadziesiąt możę się udac za pierwszym razem wszystko zalezy od ciebie ,przytoczę tu bardzo mądry cytat z książki D.Dugiera
"Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem" pozdrawiam