Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Egzystencja Kotów
Szopen
post 28.01.2008 - 17:26
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Mam kota. Karmię go. Jest bardzo leniwy. I wpadła mi do głowy pewna myśl:
Powszechnie wiadomo, że koty są baaardzo leniwe. Prawie nic nie robią i ciągle śpia. Ci co mają koty coś pewnie o tym wiedzą. I tutaj taka moja hipoteza: koty tak często śpią bo lubią wychodzić z ciała!!!!. Po prostu wiedzą, że tu na ziemi jest do dupy, gdzie max to o czym mogą sobie pomarzyć to chodzenie po domu i/lub nowa karma..., więc dużo 'śpią' i w tym czasie wychodzą sobie którymśtam ciałkiem i doświadczają ciekawszego świata :)

Co o tym myślicie?? :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 28.01.2008 - 20:29
Post #2


Guests








Mój kot Tip Top wychodzi, czasem robi sobie tylko przerwę na jedzenie.

Doskonale się rozumiemy, koty są bardzo mądre.

Ten to ma życie, echhh :)
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic