Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Egzystencja Kotów
Szopen
post 28.01.2008 - 17:26
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Mam kota. Karmię go. Jest bardzo leniwy. I wpadła mi do głowy pewna myśl:
Powszechnie wiadomo, że koty są baaardzo leniwe. Prawie nic nie robią i ciągle śpia. Ci co mają koty coś pewnie o tym wiedzą. I tutaj taka moja hipoteza: koty tak często śpią bo lubią wychodzić z ciała!!!!. Po prostu wiedzą, że tu na ziemi jest do dupy, gdzie max to o czym mogą sobie pomarzyć to chodzenie po domu i/lub nowa karma..., więc dużo 'śpią' i w tym czasie wychodzą sobie którymśtam ciałkiem i doświadczają ciekawszego świata :)

Co o tym myślicie?? :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Szopen
post 28.01.2008 - 22:17
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




No widzisz Angello, mój kot jak wyjdzie na dwór to zawsze 'coś' łapie...(jakąś grzybicę), dla tego nie wychodzi...(z domu). Widzę, ze jestem wśród swoich. Ja uwielbiam koty, po prostu je kocham!!! Nie cierpię psów. Uwarzam je za krytycznie głupie... Heh, za dużo Garfielda =)
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic