Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Egzystencja Kotów
Szopen
post 28.01.2008 - 17:26
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Mam kota. Karmię go. Jest bardzo leniwy. I wpadła mi do głowy pewna myśl:
Powszechnie wiadomo, że koty są baaardzo leniwe. Prawie nic nie robią i ciągle śpia. Ci co mają koty coś pewnie o tym wiedzą. I tutaj taka moja hipoteza: koty tak często śpią bo lubią wychodzić z ciała!!!!. Po prostu wiedzą, że tu na ziemi jest do dupy, gdzie max to o czym mogą sobie pomarzyć to chodzenie po domu i/lub nowa karma..., więc dużo 'śpią' i w tym czasie wychodzą sobie którymśtam ciałkiem i doświadczają ciekawszego świata :)

Co o tym myślicie?? :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Szopen
post 28.01.2008 - 22:34
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 499
Dołączył: 17.12.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 2905




Ja również. Nie wyobrażam sbobie jakby odzszeł. Traktuje go jak członka rodziny... Ahh.... :'(

BTW:
Jakieś inne sugiestie? :P
Profile CardPM
+Quote Post
Dagon
post 28.01.2008 - 22:39
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 731
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Kraśnik
Nr użytkownika: 2302




CYTAT(szopen93 @ 28.01.2008 - 22:34) *
Ja również. Nie wyobrażam sbobie jakby odzszeł. Traktuje go jak członka rodziny... Ahh.... :'(

BTW:
Jakieś inne sugiestie? :P


No to widzę, że w stosunku do zwierząt, a przynajmniej do kotów jesteśmy tacy sami :)


Ja mam inną sugestie: czy można widzieć aurę kota? Wiem, że te zwierzęta są ogromnymi skupiskami energii.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic