Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czym Jest Rebelia.
MetaPsyche
post 29.01.2008 - 18:00
Post #1

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Ktoś kiedyś rzucił hasło "Rebelia" i dzieci podłapały. Co było później każdy wie. Do tej pory w wielu tematach możemy zobaczyć teksty w stylu "szerzmy rebelię", "czas na rebelię" itp.. Zadałem kiedyś pytanie na czacie: Czym dokładnie jest rebelia, jak się przejawia, jakie są przejawy działania w imię rebelii. Niestety satysfakcjonującej odpowiedzi się nie doczekałem. W szukajce po wpisaniu "rebelia" wyskakuje sporo tematów, jednak w żadnym nie ma informacji na temat czym ona jest. Dlatego spragniony wiedzy na temat ostatnio głównego wątku tego forum zwracam się z prośbą do rebeliantów, aby wytłumaczyli mi co oznacza to pojęcie w kontekście OBE.

Prosiłbym nie odpowiadać pustymi hasłami : "Walka z systemem", bo chodzi mi tu o konkrety - jeśli przez rebelię rozumiesz walkę z systemem, to napisz jak z tym systemem walczysz, lub ewentualnie jak taka walka miałaby wyglądać i do czego miałaby prowadzić.

Z góry dziękuje rebeliantą którzy udzielą mi tych informacji ;] .
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Dagon
post 29.01.2008 - 18:05
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 731
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Kraśnik
Nr użytkownika: 2302




Polecam Obepedie ;)

Akcja zainicjowana przez Darka Sugiera 7 Maja 2007 roku mająca na celu szerzenie wiedzy o OOBE.

Ja się z tym zgadzam.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic