Czym jest OBE Rebelia?
OBE Rebelia ma na celu rozpowszechnienie wiedzy dotyczącej OBE/LD. Nagłośnienie światu, że coś takiego jak OBE/LD istnieje i jest sprawą naturalną, normalną, a co najważniejsze stanem do wyćwiczenia. OBE Rebelia ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę, wzajemne wspieranie się ludzi zainteresowanych i ogarniętch wspólną pasją podróżowania poza ciałem, doświadczających odmiennch stanów świadomości. Dobrze jest o tym głośno mówić z różnych względów. By ludzie się mniej bali, by się bardziej kochali... tak myślę... OBE Rebelia to po prostu fajna, półżartem, półserio traktowana ZABAWA, mająca na celu wnieść powiew świerzości i dobre ZMIANY.
DS
http://www.obemaniak.pl