CYTAT(grzee @ 29.01.2008 - 17:38)

Majster, uważam, że to jednak nie jest nic nadzwyczajnego, mi wielokrotnie włączył się sam tv i jakoś nie uważam tego za jakieś zjawisko paranormalne ;)
Po pierwsze, czemu temat wylądował w hyde park? Nie widzę w moim doświadczeniu nic zabawnego ani humorystycznego. Sposób mojego pisania jest taki tylko i wyłącznie dlatego by lepiej się czytało.
Nie, nigdy nie zasypiam z włączonym telewizorem. Grzee wybacz jestem po technikum elektronicznym i z powietrza nic się nie bierze. Twój tv albo wymaga naprawy albo ma tzw timer. Mój nie wymaga naprawy (bo jest świeżo po niej) ani nie ma timera. Wiem, że nie ma możliwości by w 'tych systemach' coś nagle wskoczyło. Nara.