Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy to możliwe?
Bleshar
post 19.03.2007 - 15:24
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 2
Dołączył: 19.03.2007
Nr użytkownika: 789




Witam....jestem tu nowy...zaczalem wlasnie cwiczenia z relaksacja, i dzisiaj stalo sie cos dziwnego.....czytajac wasze opisy wydaje mi sie ze byly to wibracje....tzn, po pol godziny relaksacji nagle poczolem ucisk , galki oczne zaczely mi latac we wszystkie strony, i zaczelo mna krecic jak bym byl na ostrym zjezdzie poalkoholowym....czy to mozliwe ze tak szybko doszedlem do wibracji?
pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Pyrokar1990
post 19.03.2007 - 17:47
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 120
Dołączył: 30.01.2007
Skąd: Z Ogrodu Kahiki
Nr użytkownika: 473




Odsylam do poczytania jeszcze raz na forum, zanim kto inny to zrobi :D :PP.

Owszem jest to mozliwe ze doszedles do wibracji. Chyba wszyscy (moze z paroma wyjatkami) na tym forum poczytali sobie troche, porelaksowali sie i dostali wibracji. Podniecili sie tym oczywiscie (albo przestraszyli) tak bardzo ze musieli napisac. Jakbys sprawdzil inne posty poczatkujacych to bys zobaczyl ze wszyscy dochodza do drgawek... i wtedy przerywaja z powodu przejecia tym :D. To ze juz do nich doszedles jest dobra wiadomoscia, ale nie spoczywaj na laurach, tylko daz dalej do oobe.

Mam nadzieje ze post nie wydal sie opryskliwy lub nie mily. Jesli tak to przepraszam, nie bylo to moja intencja.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic