|
Odsylam do poczytania jeszcze raz na forum, zanim kto inny to zrobi :D :PP.
Owszem jest to mozliwe ze doszedles do wibracji. Chyba wszyscy (moze z paroma wyjatkami) na tym forum poczytali sobie troche, porelaksowali sie i dostali wibracji. Podniecili sie tym oczywiscie (albo przestraszyli) tak bardzo ze musieli napisac. Jakbys sprawdzil inne posty poczatkujacych to bys zobaczyl ze wszyscy dochodza do drgawek... i wtedy przerywaja z powodu przejecia tym :D. To ze juz do nich doszedles jest dobra wiadomoscia, ale nie spoczywaj na laurach, tylko daz dalej do oobe.
Mam nadzieje ze post nie wydal sie opryskliwy lub nie mily. Jesli tak to przepraszam, nie bylo to moja intencja.
|