Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy to możliwe?
Bleshar
post 19.03.2007 - 15:24
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 2
Dołączył: 19.03.2007
Nr użytkownika: 789




Witam....jestem tu nowy...zaczalem wlasnie cwiczenia z relaksacja, i dzisiaj stalo sie cos dziwnego.....czytajac wasze opisy wydaje mi sie ze byly to wibracje....tzn, po pol godziny relaksacji nagle poczolem ucisk , galki oczne zaczely mi latac we wszystkie strony, i zaczelo mna krecic jak bym byl na ostrym zjezdzie poalkoholowym....czy to mozliwe ze tak szybko doszedlem do wibracji?
pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Ketrab
post 19.03.2007 - 20:00
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Pyrokar ma racje,"nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca"Ja wibracje miałem od pierwszego do ostatniego dnia 5 miesiąca moich prób ,za każdym razem ustępowały,na samym początku bardzo się tym podniecałem,o jaki ja dobry jestem ,jak szybko,teraz się z siebie smieje ,byle ruch energi w moim ciele doprowadzał mnie do takiego podniecenia że całą próbe wyjscia szlag jasny trafiał,wiec nie ma co pisać "jaki ja jestem szybki Bil"bo to naprawde nie igrzyska olimpijskie (:,być moze masz predyspozycje ,ale to tylko ty sam wiesz jaki jesteś i tylko ty potrafisz sprawiedliwe siebie ocenić
pozdro
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic