Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Czy to możliwe?
Bleshar
post 19.03.2007 - 15:24
Post #1

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 2
Dołączył: 19.03.2007
Nr użytkownika: 789




Witam....jestem tu nowy...zaczalem wlasnie cwiczenia z relaksacja, i dzisiaj stalo sie cos dziwnego.....czytajac wasze opisy wydaje mi sie ze byly to wibracje....tzn, po pol godziny relaksacji nagle poczolem ucisk , galki oczne zaczely mi latac we wszystkie strony, i zaczelo mna krecic jak bym byl na ostrym zjezdzie poalkoholowym....czy to mozliwe ze tak szybko doszedlem do wibracji?
pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Bleshar
post 19.03.2007 - 20:42
Post #2

Przechodzień
Grupa: Podróżnicy

Postów: 2
Dołączył: 19.03.2007
Nr użytkownika: 789




nie chodziło mi o chwalenie sie, tylko upewnienei sie ze to mogly byc wibracje....nie wiedziałem że można do nich dojśc już po tak krótkim czasie i chciałem sie po prostu upewnić....
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic