Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Moj Cel, do czego ma mi to służyć
morrii
post 29.03.2007 - 19:36
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 9
Dołączył: 29.03.2007
Nr użytkownika: 841




Na początku chciałem podziękować za odpowiedzi szczególnie za 2. Tak naprawde to chciałem się podzielić własnymi myślami co do samego obee, po co i dla jakich celów ma mi to służyć. Po pierwsze wyrosłem w kulturze chrześcijańskiej, a może inaczej zostałem nią zarażony, bo będąc młodym człeczkiem wszystkim wszystko wierzyłem tym bardziej jeżeli chodzi o wiare, na pytania po co i dlaczego odpowiedz brzmiała bo tak trzeba, bo tak wszyscy robią, teraz troche podrosłem moja wizja życia przybrała innych wymiarów, narazie są to tylko przypuszczenia, dlatego że nigdy tych odmiennych stanów nie przeżyłem (obee, śmierć kliniczna), a jak czytałem czy to książki Monroea czy Sugiera, odcisnęło to się na nich i to niesamowicie.
Po pierwsze chciałbym odkryć prawdę doświadczyć jej, chciałbym być pewien co do niej, pragnę dowiedzieć się kim byli Chrystus Budda itp. kim jestem ja sam, jakie jest moje przeznaczenie, ( wiem, że powiecie no przecież już Monroe to po części opisał, tak ale cóżto za wiara opierająca się na tym, ja pragnę jej dotknąć i doświadczyć) chce poznać własne wyższe ja, chce dowiedzieć się jak pracuje ten cały system i odkiedy on jest. chciałby poznać i poukładać te wszystkie aspekty religijne, ponieważ uważam, że to nie ma sensu, a chodzi mi o kłucenie się o Boga, ja mam racje, nie ja mam i tak dalej, i wszędzie tylko nienawiść wzajemna.
Następnym moim marzeniem jest poznawanie prawdy historycznej, ponieważ dzisiejsza historia jest strasznie zakłamana, każde państwo pisze ją dla własnej potrzeby, interpretuje ją po swojemu, oczywiście nie mówię, że wszystko jest przekrętem, ale dla mnie jest tego sporo, oczywiście zachowam to dla siebie, ale byłoby niesamowitą dla mnie przygodą poznanie, czy poznawanie historii, widzenia jej i doświadczania, poprostu zaj....... no i ostatnia rzecz to pomoc innym, pragnąłbym, (jeżeli najpierw ja doświadcze obee, będę doświadczał), żeby ludzie poznali prawdę, żeby żyli szczęśliwie, żeby poznawali samych siebie, żeby się kochali, przecież to piękne...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
daywalker
post 30.03.2007 - 04:19
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Hehe, prawdziwe i szczere. To wlasnie lubie. Mam nadzieje ze ci sie powiedzie:).
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic