Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Zmiany W Forum, wóz albo przewóz...
starr
post 25.02.2008 - 17:14
Post #1


Guests








Źle się dzieje ostatnio. Przyznacie chyba mi rację gdy powiem ,że to nie dzieje sie bez przyczyny. Dlaczego starzy userzy odchodzą a na forum robi sie coraz wiekszy syf ? Kiedys paciorek (tez juz go nie wdać : /) zrobil taki temat w ktorym napisał

"Wchodzę na forum i nic nie czuje.
Gówno!
Klimat i magia tego forum zniknęły.
Coś się rozwaliło,
Coś straciło sens."

Wtedy to pisał tak dla żartu dla przekoru jednak obecnie te słowa nabierają innego znaczenia.
Ta obeforumowa łajba juz sie mocno chwieje i mowie wam- lico blade jesli sie to nie zmieni !
Powiem wam , że troche sentymentalny czasami jestem a w tym forum spedzilem dosyc sporo czasu i nie chciałbym go opuszczac jak wiele osob to robi. To ma taki potencjal- ok 3,500 zarejestrowanych ludzi. Tyle osób włożyło w to swoje sily i nagle mamy to zostawic -niech sie rudera zawala, lepiej budowac nową chatke ???

To można naprawic - naoliwic ta wytwornie swiadomych i mądrych ludzi , razem do czegos dojsc, odkrywac i badac nowe rzeczy.
Potrzebna jest tylko lepsza moderacja i sprawniejsze zoraganizowanie forum- wiecej subfor etc
Moderacja jest zbyt słaba, nie ma ostrzezen,banowania - trolle czuja sie bezkarni a wsrod tego całego zametu naprawde trudno znalezc cos sensownego. Tyle spamu jest , ze łapy opadają. Co z tego, ze w zakladce forum jest ponad 50 stron ??
Wiecej subfor, zakladek to rzecz konieczna- wszystko jest pomieszane, nie przejrzyste i niedopracowane.
Jezeli czegos sie nie zrobi to gdy odwiedze kiedys znowu te same forum to pewnie zobacze komunikat "adres nie istnieje" albo zobacze coś po czym nie bede mial ochote wiecej tu wchodzic

Jednak to samo sie nie zrobi- oprocz mnie potrzebne sa osoby ktore poswieca dziennie troche czasu by to forum wrocilo do swej dawnej swiatlosci.
Spojrzcie na stare tematy- gdy liczba zarejestrowanych userow miescila sie w 3 cyfrach. Wtedy tam ludzie dochodzili do jakis wnioskow , rozwijali sie wszystko bylo przejrzyste a teraz ...
To co robimy : naprawiamy czy zatapiamy łajbę ?

ps.Specjalnie nie stworzylem tego tematu w dziale "technicze"
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Aloha
post 25.02.2008 - 19:58
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 299
Dołączył: 06.09.2007
Skąd: london
Nr użytkownika: 2007






Polecialy slowa krytyki co do nowego forum,ze jakas konkurencja i kolejny gwódz do trumny dla tego forum kiedy tak naprawde cel jest ten sam tylko inny poziom dazenia do niego.Nowe forum powstalo poniewaz bylo na nie zapotrzebowanie i dzieki za nie twórcom i Darkowi.
Zawsze bylem za wolnoscia i swoboda ale w równowadze...tutaj na dzien dzisiejszy spamu jest wiecej niz obe-nauki czy rozwoju wogóle...i dobrze niech tak bedzie skoro nikt nic z tym nie robi widac wiekszosc jest za.Jest takie powiedzenie "Zycie znajdzie sposób" i tak to co bylo zywe i piekne tutaj kiedys zakwita na nowym forum...Moze oobe.pl przespalo swoja szanse odrodzenia a moze najpiekniejszy czas dopiero nadejdzie czego szczerze zycze temu miejscu,gdzie poznalem tylu cudownych ludzi...


Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- starr   Zmiany W Forum   25.02.2008 - 17:14
- - mind trainee   To jest właśnie odpowiedz na pytanie "Po co...   25.02.2008 - 18:05
|- - Kronopio   Sam nosiłem się z założeniem podobnego tematu,...   25.02.2008 - 19:03
- - grzee   ... i jeszcze błagam, zróbcie coś z tą ortogra...   25.02.2008 - 19:22
- - Spyro   Popieram pomysl lamata oprocz punktu C. Hyde park ...   25.02.2008 - 19:37
- - Dziubas   Szczerze jestem za ratowaniem forum i podniesienie...   25.02.2008 - 19:54
- - Niko_   Jak dla mnie, to: a) U Darka na forum podfora są...   25.02.2008 - 19:56
- - LightRevan   To forum można uratować. Na taką liczbę użytk...   25.02.2008 - 20:28
- - Ketrab   Przypomniała się reklama z Wc-pikerem ,mniejsza ...   25.02.2008 - 20:41
- - SORROW   Hehe, Starze drogi ludziska podłapali Twą odezw...   25.02.2008 - 20:52
- - Marcin181   Ale sie czepiliście Darka... Darek stworzył coś...   25.02.2008 - 21:01
- - Karakan   Przepraszam, że się wtrącę. Dość już poró...   25.02.2008 - 21:57
|- - starr   Odwirusowywanie - 3 ostrzeżenia- przy 4-ym BAN o...   25.02.2008 - 22:03
|- - Dziubas   CYTAT(starr @ 25.02.2008 - 22:03) On...   25.02.2008 - 22:42
- - Max537   No i znowu sprawdza sie stare polskie przysłowie ...   25.02.2008 - 23:24
|- - starr   No i elegancko.Teraz Cat musi sie zjawic i zaakcep...   25.02.2008 - 23:57
|- - Dziubas   CYTAT(Max537 @ 25.02.2008 - 23:24) D...   26.02.2008 - 12:36
- - Theorion   Po przeczytaniu całego tematu, w końcu dostrzega...   26.02.2008 - 02:03
- - Ketrab   Ta sprawa nie dawała mi spokoju :) kosz to odpad...   26.02.2008 - 07:00
7 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic