Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Strach Przed Zwłokami
Madern
post 06.03.2008 - 19:53
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2662




Osatatnio (2 miechy temu) naogladałem się strony z makabrycznymi zdjęciami ofiar wypadków tzn. człowiek na pół, wychodzący mózg itp. I przez to boje się nawet próbować mieć OOBE, bo co zamknę oczy to przypominaja mi się te "widoczki". Jak przezwycięzyć ten strach. Ps. Adres strony dla odważnych jest w Googlach pierwsza pozycja w googlach na zapytanie "zdjęcia z wypadków".
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SORROW
post 07.03.2008 - 15:46
Post #2


Guests








Musisz wyplewić te wizerunki z podświadomości. Oto jeden ze sposobów: po wprowadzeniu się w trans wyobraź sobie ,lub jak potrafisz, to zwizualizuj,że strach związany z Twoim problemem jest dzikim zwierzęciem .Następnie nakarm je , głaskaj .Zaprzyjaźnij się z nim i jeszcze kilka razy powtarzaj ten schemat przez kilka dni. Podświadomość się oswoi , oczyści i zacznie chodzić ,jak nowo-naoliwiona maszyna. .
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic