Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Strach Przed Zwłokami
Madern
post 06.03.2008 - 19:53
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2662




Osatatnio (2 miechy temu) naogladałem się strony z makabrycznymi zdjęciami ofiar wypadków tzn. człowiek na pół, wychodzący mózg itp. I przez to boje się nawet próbować mieć OOBE, bo co zamknę oczy to przypominaja mi się te "widoczki". Jak przezwycięzyć ten strach. Ps. Adres strony dla odważnych jest w Googlach pierwsza pozycja w googlach na zapytanie "zdjęcia z wypadków".
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
gibgibon17
post 07.03.2008 - 16:48
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 20
Dołączył: 22.02.2008
Nr użytkownika: 3645




Oglądałem te zdjęcia i nie wiem dlaczego wywarły na tobie takie wrażenie możesz powiedzieć ze jestem bez uczuć ale dla mnie to są tylko zwłoki a co do mózgu na wieszku itp. to pomyśl sobie ze przecież masz taki sam tak ze według mnie zastanów sie najpierw co ci tak obrzydza bo raczej nie widok narządów czy zmasakrowanych zwłok a może porostu to jest strach ze każdego to może spotkać
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic