Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Strach Przed Zwłokami
Madern
post 06.03.2008 - 19:53
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2662




Osatatnio (2 miechy temu) naogladałem się strony z makabrycznymi zdjęciami ofiar wypadków tzn. człowiek na pół, wychodzący mózg itp. I przez to boje się nawet próbować mieć OOBE, bo co zamknę oczy to przypominaja mi się te "widoczki". Jak przezwycięzyć ten strach. Ps. Adres strony dla odważnych jest w Googlach pierwsza pozycja w googlach na zapytanie "zdjęcia z wypadków".
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
grzee
post 07.03.2008 - 17:37
Post #2

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




CYTAT
Oglądałem te zdjęcia i nie wiem dlaczego wywarły na tobie takie wrażenie możesz powiedzieć ze jestem bez uczuć ale dla mnie to są tylko zwłoki


każdy na tego typu materiały, zdjęcia, reaguje całkowicie inaczej. jednego to kompletnie nie rusza a drugi na samą myśl o tym ma odruchy wymiotne czy też ogarnia go strach... to zależy od psychiki poszczególnego człowieka...
bo np mnie to też jakoś specjalnie nie rusza. może nie jest to zbyt smaczny widok.. no ale cóż.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic