Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Strach Przed Zwłokami
Madern
post 06.03.2008 - 19:53
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 22.11.2007
Nr użytkownika: 2662




Osatatnio (2 miechy temu) naogladałem się strony z makabrycznymi zdjęciami ofiar wypadków tzn. człowiek na pół, wychodzący mózg itp. I przez to boje się nawet próbować mieć OOBE, bo co zamknę oczy to przypominaja mi się te "widoczki". Jak przezwycięzyć ten strach. Ps. Adres strony dla odważnych jest w Googlach pierwsza pozycja w googlach na zapytanie "zdjęcia z wypadków".
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Majster
post 07.03.2008 - 17:40
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1095
Dołączył: 13.10.2007
Skąd: Gorzów
Nr użytkownika: 2298




Hehe, miałem ten sam problem jak odwiedziłem rotten, tyle, że to było już wieki temu.
No i jeszcze przy dużych stresach się pokazywały jakieś twarze zniekształcone itp.
Teraz mam na to prosty sposób. Nie myśl o tym, samo sobie pójdzie, wydawaj się znudzony tym, nie przepędzaj na siłę, zaakceptuj i zostaw. Pamiętaj nie walcz sam ze sobą. Na mnie przynajmniej to zawsze działa.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic