http://video.google.com/videoplay?docid=-8...h&plindex=1od 25 min zaczyna opowiadac o szyszynce. to jest to. Szyszynka jest nasza brama czaso przestrzenna , ktora pozwala zajrzec w inne swiaty.
To co ten koles mowi jedynie potwierdza wlasne doswiadczenie "uczucie cisnienia w glowie, wysoki dzwiek , pojawiajace sie obrazy"
Wogole polecam obejrzec nie tylko dla OBE , ale dla caloksztaltu.
Leon miales racje , Bog jest doskonalym matematykiem a caly nasz swiat jest zapisany w liczbach.