Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Nowi Moderatorzy
Karakan
post 13.03.2008 - 17:23
Post #1

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Z przyjemnością informuję, że zgodnie z wynikami przeprowadzonego głosowania, nowymi moderatorami zostali: Starr, Silverka, grzee, Spyro . Gratuluję i jednocześnie zaznaczam, że na początku poczynania nowych moderatorów będą pilnie obserwowane, więc jeśli ktoś z użytkowników będzie miał jakieś zażalenia bądź pochwały dotyczące nowych modów, prywatne wiadomości są bardzo mile widziane ;)

Pozdrawiam,
Karakan.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Silverka
post 13.03.2008 - 18:13
Post #2


Guests








CYTAT(Karakan @ 13.03.2008 - 17:23) *
Z przyjemnością informuję, że zgodnie z wynikami przeprowadzonego głosowania, nowymi moderatorami zostali: Starr, Silverka, grzee, Spyro . Gratuluję i jednocześnie zaznaczam, że na początku poczynania nowych moderatorów będą pilnie obserwowane, więc jeśli ktoś z użytkowników będzie miał jakieś zażalenia bądź pochwały dotyczące nowych modów, prywatne wiadomości są bardzo mile widziane ;)

Pozdrawiam,
Karakan.


a ja bym prosila o jakies informacje jak uzywac funkcji moderatora bo sie nie znam kompletnie na tym
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic