Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Nowi Moderatorzy
Karakan
post 13.03.2008 - 17:23
Post #1

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Z przyjemnością informuję, że zgodnie z wynikami przeprowadzonego głosowania, nowymi moderatorami zostali: Starr, Silverka, grzee, Spyro . Gratuluję i jednocześnie zaznaczam, że na początku poczynania nowych moderatorów będą pilnie obserwowane, więc jeśli ktoś z użytkowników będzie miał jakieś zażalenia bądź pochwały dotyczące nowych modów, prywatne wiadomości są bardzo mile widziane ;)

Pozdrawiam,
Karakan.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
vegnagun
post 13.03.2008 - 20:38
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 82
Dołączył: 22.12.2007
Nr użytkownika: 2960




Czterech wspaniałych wkracza na forum by zapanował z dawna oczekiwany ład i porządek. Strzeżcie się! Oto nadchodzą bezlitośni i wszechwidzący egzekutorzy prawa!
Apropo, kiedy odbędą się święcenia na modów i w którym kościele? ;P
Gratuluje wam tej zaszczytnej funkcji! Sprawujcie się jak należy a czeka nas chwała po wsze czasy...
/chyba trochę przesadziłem z tą patetycznościa xD
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic