Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Nowi Moderatorzy
Karakan
post 13.03.2008 - 17:23
Post #1

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Z przyjemnością informuję, że zgodnie z wynikami przeprowadzonego głosowania, nowymi moderatorami zostali: Starr, Silverka, grzee, Spyro . Gratuluję i jednocześnie zaznaczam, że na początku poczynania nowych moderatorów będą pilnie obserwowane, więc jeśli ktoś z użytkowników będzie miał jakieś zażalenia bądź pochwały dotyczące nowych modów, prywatne wiadomości są bardzo mile widziane ;)

Pozdrawiam,
Karakan.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
vegnagun
post 13.03.2008 - 20:38
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 82
Dołączył: 22.12.2007
Nr użytkownika: 2960




Czterech wspaniałych wkracza na forum by zapanował z dawna oczekiwany ład i porządek. Strzeżcie się! Oto nadchodzą bezlitośni i wszechwidzący egzekutorzy prawa!
Apropo, kiedy odbędą się święcenia na modów i w którym kościele? ;P
Gratuluje wam tej zaszczytnej funkcji! Sprawujcie się jak należy a czeka nas chwała po wsze czasy...
/chyba trochę przesadziłem z tą patetycznościa xD
Profile CardPM
+Quote Post
starr
post 13.03.2008 - 21:15
Post #3


Guests








Za moderacje:
nikt mi nie zaplaci
będę musiał poswięcić więcej cennego czasu którego mam coraz mniej
nikt mnie zacznie lubić za to, że komus dałem ostrzeżenie (a będę rozdawał je bez skrupułów jak obecałem)

Co najwyzej mam okazje szybciej zrobic porządek w moim ulubionym forum i sprawić by wszystko ładnie chodziło- to jedyny plus.
Przypominam, ze to od kazdego z was zalezy jak to forum będzie wyglądało.
Wciaz sa potrzebni ludzie by pomogli nam uprzatnac stare tematy - to wciaz aktualne.
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic