Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Nowi Moderatorzy
Karakan
post 13.03.2008 - 17:23
Post #1

Listek
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 499
Dołączył: 24.08.2006
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 22




Z przyjemnością informuję, że zgodnie z wynikami przeprowadzonego głosowania, nowymi moderatorami zostali: Starr, Silverka, grzee, Spyro . Gratuluję i jednocześnie zaznaczam, że na początku poczynania nowych moderatorów będą pilnie obserwowane, więc jeśli ktoś z użytkowników będzie miał jakieś zażalenia bądź pochwały dotyczące nowych modów, prywatne wiadomości są bardzo mile widziane ;)

Pozdrawiam,
Karakan.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
grzee
post 14.03.2008 - 16:33
Post #2

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




CYTAT
CYTAT

Co do modów jest dla nich 1 zasada: nigdy nie kasuj postów, jeśli coś nadaje się do śmietnika tam właśnie to przenieś.


I wszystko jasne. Proszę się trzymać powyższej zasady :)


tak jest! xD
nie krzyczcie na mnie, że teraz mnie praktycznie na forum nie widać ani nic... ale do końca tygodnia jestem strasznie zalatana. od poniedziałku wkraczam...
strzeżcie się! XD
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic