|
Ostatnio padł pomysł by sprobowac wspolnych podróży mentalnych. Jednak biorac pod uwagę fakt, ze ogromna większość uczestników to osoby początkujące wiec takie zaawansowane podróże to mówiąc krótko chyba jeszcze za wysokie progi. Potrzebny nam jest dobry trening zanim zabierzemy sie za to. Jednak potrzebne są osoby które znają sie na rzeczy i które mogłyby jakos nam pomóc. Moen stworzył swoje nagrania instruktażowe z pl lektorem w których uczy jak wygląda jego sposób. Moglibyśmy się tym posłużyć na początek . Każdy z chętnych miałby swój nowy , drugi dziennik(pierwszy do opisu doswiadczen typu obe, ld itpd) w których by opisywał relacje z każdej lekcji. Po skonczeniu tego -pierwszego etapu trzeba by bylo pomyslec o dalszych krokach.Nastepne zadania by polegały np na próbie kontaktu mentalnego z drugim uczestnikiem.Z czasem można spóbowac eksploracji partnerskich.Trzeba tylko ułożyc jakis dobry plan treningowy wg którego każdy musiałby sie trzymac. Dzieki temu mielibysmy udokumentowane weryfikacje oraz przykłady postepów.Dodatkowo przyniosłoby to troche dynamicznosci forum- takie ciagle parcie na przód. Potrzebne sa osoby doswiadczone ktore znaja sie na rzeczy i ktore moglyby nam co nieco doradzic co do podrozy mentalnych. Wiem, ze sa takie osoby na forum i sadze, ze nie byłby to dla nich problem dac pare wskazówek co do kursu oraz sprawowac małej pieczy nad tym wszystkim. Co wy na to? To nie jest mój pomysl- na to dzisiaj wpadł Twistoid aka Roman. Co do nagran Moena jest to tylko luźny pomysł(mozemy tez pomyslec nad hemi sync) Oczywiscie nie możemy wam ich udostepniac, musicie , ze sie tak wyraże troszke sie o nie postarac :) dla chcacego nic trudnego ^^ Żeby nie było niejasnosci potem : na serwerze forum nie znajduja sie zadne pirackie kopie, nikt z nas nie zajmuje sie kopiowaniem, rozpowszechnianiem ani sprzedawaniem czy pobieraniem korzysci majatkowych z tego typu materiałów. Po prostu jezeli w planie kursu znajda sie lekcje z owych nagran to bedzie to tylko publiczna relacja uzytkownikow po ich odsluchaniu. Taka forma recenzji i opisu produktu co jest oczywiscie zgodne z prawem. Natomiast sposób w jaki owe osoby weszly w posiadanie nas nie interesuje i nie dotyczy.- Tyle co do notki formalnej, żeby potem sie nikt nie czepiał Wiec co sadzicie o takim kursie? Macie jakies pomysly, kto chcialby pomoc w ulozeniu planu, kto by chcial przejsc taki kurs?
|