Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak Się Podoba?, Teamy
PurpleCat
post 16.03.2008 - 09:28
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Będzie nowa możliwość na oobe.pl tworzenie grup\klanów\teamów :)
Kto ma pomysł na świetną nazwę?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
grzee
post 16.03.2008 - 12:27
Post #2

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




kurde. wg mnie to nawet niezły pomysł, ale tak jak zostało wcześniej wspomniane, jest dużo konfliktów pomiędzy klanami. Bardziej zaawansowani się wywyższają itp itd
Nie wiem czy to przejdzie... ale zawsze można spróbować ;)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Jak Się Podoba?   16.03.2008 - 09:28
- - fallenka   Oobe.pl powoli zacznie przypominac fotke.pl-jeżel...   16.03.2008 - 10:43
- - Werewolf   Z tą fotką bym nie przesadzał :) Ten portal ods...   16.03.2008 - 11:17
- - xec   CYTATSensowny podział mógłby być związany ze ...   16.03.2008 - 11:27
- - Max537   hmm grupy i klany mają to do siebie że często z...   16.03.2008 - 12:17
- - fallenka   Xecu dobrze prawi potworzą się grupki i podgrupk...   16.03.2008 - 12:36
|- - starr   Tylko po co maja powstac te grupy i klany ? Jezeli...   16.03.2008 - 12:39
- - Silverka   Max zdrowa rywalizacja? nie wierzwe w to wystarczy...   16.03.2008 - 12:39
- - ululatos   hejka:) a moze by tak teamy kto z kad jest tzn mia...   16.03.2008 - 13:10
- - Werewolf   Pewne plusy takich pomysłów są. A co do miłoś...   16.03.2008 - 13:10
- - Max537   Silverka ja wole myśleć, że szklanka jest w po�...   16.03.2008 - 13:26
- - Silverka   hehe ja wole patrzec jasno na cala sytuacje niz na...   16.03.2008 - 15:04
- - MetaVirus   Ja jestem za klanami według specjalizacji (przyk�...   16.03.2008 - 15:38
- - Majster   Takie grupy to fajny pomysł, ale tylko jeśli pod...   16.03.2008 - 15:53
- - AlektO   Podzielam zdanie Silverki. Jak już podziały to ...   16.03.2008 - 16:56
|- - starr   Nie pomysleliscie o tym, ze sa osoby z tego forum ...   16.03.2008 - 17:05
- - Werewolf   Osobiście uważam, że grupy powinny być otwarte...   16.03.2008 - 17:14
- - AlektO   Ojoj faktycznie, z miastami ciężko. No to taka o...   16.03.2008 - 17:24
- - fallenka   Proponowałabym klan poszczególnych gatunków muz...   16.03.2008 - 18:10
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic