Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
Postów: 5
Dołączył: 20.06.2007
Skąd: KRAKOW
Nr użytkownika: 1353
hejka:) a moze by tak teamy kto z kad jest tzn miastami, wtedy latwiej mozna sie spotkac stworzyc grupki,poeksperymentowac na ,,miejscu" itd to takie moje skromne zdanie pozdrawiam:):)