|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
PurpleCat Jak Się Podoba? 16.03.2008 - 09:28 fallenka Oobe.pl powoli zacznie przypominac fotke.pl-jeżel... 16.03.2008 - 10:43 Werewolf Z tą fotką bym nie przesadzał :) Ten portal ods... 16.03.2008 - 11:17 xec CYTATSensowny podział mógłby być związany ze ... 16.03.2008 - 11:27 Max537 hmm grupy i klany mają to do siebie że często z... 16.03.2008 - 12:17 grzee kurde. wg mnie to nawet niezły pomysł, ale tak j... 16.03.2008 - 12:27 fallenka Xecu dobrze prawi potworzą się grupki i podgrupk... 16.03.2008 - 12:36![]() starr Tylko po co maja powstac te grupy i klany ? Jezeli... 16.03.2008 - 12:39 Silverka Max zdrowa rywalizacja? nie wierzwe w to wystarczy... 16.03.2008 - 12:39 ululatos hejka:) a moze by tak teamy kto z kad jest tzn mia... 16.03.2008 - 13:10 Werewolf Pewne plusy takich pomysłów są. A co do miłoś... 16.03.2008 - 13:10 Max537 Silverka ja wole myśleć, że szklanka jest w po�... 16.03.2008 - 13:26 Silverka hehe ja wole patrzec jasno na cala sytuacje niz na... 16.03.2008 - 15:04 MetaVirus Ja jestem za klanami według specjalizacji (przyk�... 16.03.2008 - 15:38 Majster Takie grupy to fajny pomysł, ale tylko jeśli pod... 16.03.2008 - 15:53 Werewolf Osobiście uważam, że grupy powinny być otwarte... 16.03.2008 - 17:14 AlektO Ojoj faktycznie, z miastami ciężko. No to taka o... 16.03.2008 - 17:24 fallenka Proponowałabym klan poszczególnych gatunków muz... 16.03.2008 - 18:10
| |||||||||||||||||||||||||||||||