Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak Się Podoba?, Teamy
PurpleCat
post 16.03.2008 - 09:28
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Będzie nowa możliwość na oobe.pl tworzenie grup\klanów\teamów :)
Kto ma pomysł na świetną nazwę?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Werewolf
post 16.03.2008 - 17:14
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 32
Dołączył: 07.03.2008
Nr użytkownika: 3789




Osobiście uważam, że grupy powinny być otwarte. Zamknięte grupy to poroniony pomysł. Lepiej żeby osoby swobodnie przechodziły z grupy do grupy, żeby nie czuć się w nich jakoś "zakleszczone". Co do osób które nie mogą stwierdzić do jakiej grupy chcieliby się przypisać - mogą pozostać niezrzeszone, przecież nie każdy musi być w jakimś klanie, grupie - lub być zrzeszone w grupie "Wolnych strzelców", którą charakteryzowałby brak charakterystyki :) Też jestem ciekaw co z tego pomysłu wyjdzie.

Podział na miasta jest dość dziwny moim zdaniem, zgadzam się tu ze starr'em.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Jak Się Podoba?   16.03.2008 - 09:28
- - fallenka   Oobe.pl powoli zacznie przypominac fotke.pl-jeżel...   16.03.2008 - 10:43
- - Werewolf   Z tą fotką bym nie przesadzał :) Ten portal ods...   16.03.2008 - 11:17
- - xec   CYTATSensowny podział mógłby być związany ze ...   16.03.2008 - 11:27
- - Max537   hmm grupy i klany mają to do siebie że często z...   16.03.2008 - 12:17
- - grzee   kurde. wg mnie to nawet niezły pomysł, ale tak j...   16.03.2008 - 12:27
- - fallenka   Xecu dobrze prawi potworzą się grupki i podgrupk...   16.03.2008 - 12:36
|- - starr   Tylko po co maja powstac te grupy i klany ? Jezeli...   16.03.2008 - 12:39
- - Silverka   Max zdrowa rywalizacja? nie wierzwe w to wystarczy...   16.03.2008 - 12:39
- - ululatos   hejka:) a moze by tak teamy kto z kad jest tzn mia...   16.03.2008 - 13:10
- - Werewolf   Pewne plusy takich pomysłów są. A co do miłoś...   16.03.2008 - 13:10
- - Max537   Silverka ja wole myśleć, że szklanka jest w po�...   16.03.2008 - 13:26
- - Silverka   hehe ja wole patrzec jasno na cala sytuacje niz na...   16.03.2008 - 15:04
- - MetaVirus   Ja jestem za klanami według specjalizacji (przyk�...   16.03.2008 - 15:38
- - Majster   Takie grupy to fajny pomysł, ale tylko jeśli pod...   16.03.2008 - 15:53
- - AlektO   Podzielam zdanie Silverki. Jak już podziały to ...   16.03.2008 - 16:56
|- - starr   Nie pomysleliscie o tym, ze sa osoby z tego forum ...   16.03.2008 - 17:05
- - AlektO   Ojoj faktycznie, z miastami ciężko. No to taka o...   16.03.2008 - 17:24
- - fallenka   Proponowałabym klan poszczególnych gatunków muz...   16.03.2008 - 18:10
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic