|
Ojoj faktycznie, z miastami ciężko. No to taka opcja rzeczywiście nie ma racji bytu. Wybacz Staraku. Zresztą nie tylko Ty jesteś w takiej sytuacji.
Jedynie te otwarte podziały. Kto chce to trzyma się cały czas tej samej grupy, a kto chce przyłącza się na dany eksperyment do teamu do jakiego chce.
|