Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Oprawa Graficzna, na stronie głównej oobe.pl
grzee
post 24.03.2008 - 18:41
Post #1

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem powinniśmy coś zrobić z grafiką na stronie głównej oobe.pl
Ok, może i jest... przejrzysta, czytelna bla bla ale wydaje mi się, że można by ją bardziej dopracować. Co wy na to? Proszę bardzo o wypowiedzi na ten temat.

pozdrawiam, grzee
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- grzee   Oprawa Graficzna   24.03.2008 - 18:41
- - starr   Ja jestem ZA ! Napewno strona główna wymaga ...   24.03.2008 - 19:01
- - newtotheworld   CYTAT(grzee @ 24.03.2008 - 18:41) Ni...   24.03.2008 - 19:12
- - grzee   CYTATGrzee utalentowana jest, napewno cos ładnego...   24.03.2008 - 19:24
- - bobek_balinek   Czy ja wiem... kolorystyka forum jest niebanalna i...   24.03.2008 - 19:53
- - grzee   no my mówimy tylko o stronie głównej ;) forum s...   24.03.2008 - 19:55
- - Majster   Jestem ZA! Strona główna jest nudna i niezac...   24.03.2008 - 20:56
- - fallenka   Proponuje zrobić czarno- czerwona oprawę graficz...   24.03.2008 - 22:11
- - Noobek   Może sam spróbowałbym coś z tym zrobić. Są j...   24.03.2008 - 23:59
- - grzee   Noobku, jakby co to każda chętna osoba można zr...   25.03.2008 - 10:57
- - Kuba32   Myślę, że stronę główną i menu trzeba zrobi...   25.03.2008 - 15:17
- - grzee   byłabym wdzięczna gdyby jakiś admin się wypowi...   25.03.2008 - 20:05
- - Karakan   Przykro mi, w nicku o ile pamiętam nie mam ...   27.03.2008 - 00:48
- - Noobek   Może dziś (jak będę w domu) zacznę już coś ...   29.03.2008 - 15:47
- - Kuba32   Noobek myślę, że zoptymalizuj pod taką jaka je...   29.03.2008 - 19:25
|- - PurpleCat   Obecna grafika jest doskonale przejrzysta. Zawsze ...   30.03.2008 - 15:10
|- - Noobek   CYTAT(Kuba32 @ 29.03.2008 - 20:25) N...   31.03.2008 - 21:43
|- - PurpleCat   Dobra mój błąd. Myślałem że to kolejne zmart...   31.03.2008 - 23:13
- - grzee   PurpleCat, o czym Ty konkretnie mówisz? My mamy n...   30.03.2008 - 15:22
- - MetaVirus   Według mnie tak jak jest teraz, jest dobrze, ale ...   31.03.2008 - 23:16
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic