|
Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem powinniśmy coś zrobić z grafiką na stronie głównej oobe.pl Ok, może i jest... przejrzysta, czytelna bla bla ale wydaje mi się, że można by ją bardziej dopracować. Co wy na to? Proszę bardzo o wypowiedzi na ten temat.
pozdrawiam, grzee
|