|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
grzee Oprawa Graficzna 24.03.2008 - 18:41 starr Ja jestem ZA ! Napewno strona główna wymaga ... 24.03.2008 - 19:01 newtotheworld CYTAT(grzee @ 24.03.2008 - 18:41) Ni... 24.03.2008 - 19:12 grzee CYTATGrzee utalentowana jest, napewno cos ładnego... 24.03.2008 - 19:24 bobek_balinek Czy ja wiem... kolorystyka forum jest niebanalna i... 24.03.2008 - 19:53 grzee no my mówimy tylko o stronie głównej ;) forum s... 24.03.2008 - 19:55 Majster Jestem ZA! Strona główna jest nudna i niezac... 24.03.2008 - 20:56 fallenka Proponuje zrobić czarno- czerwona oprawę graficz... 24.03.2008 - 22:11 Noobek Może sam spróbowałbym coś z tym zrobić. Są j... 24.03.2008 - 23:59 Kuba32 Myślę, że stronę główną i menu trzeba zrobi... 25.03.2008 - 15:17 grzee byłabym wdzięczna gdyby jakiś admin się wypowi... 25.03.2008 - 20:05 Karakan Przykro mi, w nicku o ile pamiętam nie mam ... 27.03.2008 - 00:48 Noobek Może dziś (jak będę w domu) zacznę już coś ... 29.03.2008 - 15:47 Kuba32 Noobek myślę, że zoptymalizuj pod taką jaka je... 29.03.2008 - 19:25![]() PurpleCat Obecna grafika jest doskonale przejrzysta. Zawsze ... 30.03.2008 - 15:10![]() Noobek CYTAT(Kuba32 @ 29.03.2008 - 20:25) N... 31.03.2008 - 21:43![]() PurpleCat Dobra mój błąd. Myślałem że to kolejne zmart... 31.03.2008 - 23:13 grzee PurpleCat, o czym Ty konkretnie mówisz? My mamy n... 30.03.2008 - 15:22 MetaVirus Według mnie tak jak jest teraz, jest dobrze, ale ... 31.03.2008 - 23:16
| |||||||||||||||||||||||