Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Oprawa Graficzna, na stronie głównej oobe.pl
grzee
post 24.03.2008 - 18:41
Post #1

break the rules.
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 516
Dołączył: 23.12.2007
Nr użytkownika: 2963




Nie wiem jak wy, ale moim zdaniem powinniśmy coś zrobić z grafiką na stronie głównej oobe.pl
Ok, może i jest... przejrzysta, czytelna bla bla ale wydaje mi się, że można by ją bardziej dopracować. Co wy na to? Proszę bardzo o wypowiedzi na ten temat.

pozdrawiam, grzee
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
ldkiler
post 29.03.2008 - 19:25
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Noobek myślę, że zoptymalizuj pod taką jaka jest teraz, czyli 800x600 chyba i żeby pięknie grała i buczała na wszystkich przeglądarka (myślę, że z półprzeźroczystości nie będzie trzeba korzystać). No i strona taka jak teraz, czyli długa chyba ;)
Profile CardPM
+Quote Post
Noobek
post 31.03.2008 - 21:43
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 465
Dołączył: 26.01.2007
Nr użytkownika: 454




CYTAT(Kuba32 @ 29.03.2008 - 20:25) *
Noobek myślę, że zoptymalizuj pod taką jaka jest teraz, czyli 800x600 chyba i żeby pięknie grała i buczała na wszystkich przeglądarka (myślę, że z półprzeźroczystości nie będzie trzeba korzystać). No i strona taka jak teraz, czyli długa chyba ;)

Właśnie na 800x600 na strona wygląda nie najlepiej. Ucina pół lampy 9przynajmniej na kompie u mnie w robocie)
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 31.03.2008 - 23:13
Post #4

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Dobra mój błąd. Myślałem że to kolejne zmartwychwstanie pomysłu zróbmy caaałą czarnę stronę, tylko żeby demonów było dużo.

Menu górne do poprawki się nadaje jak najbardziej wygląd stron poza forumowych też da się poprawić :p
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- grzee   Oprawa Graficzna   24.03.2008 - 18:41
- - starr   Ja jestem ZA ! Napewno strona główna wymaga ...   24.03.2008 - 19:01
- - newtotheworld   CYTAT(grzee @ 24.03.2008 - 18:41) Ni...   24.03.2008 - 19:12
- - grzee   CYTATGrzee utalentowana jest, napewno cos ładnego...   24.03.2008 - 19:24
- - bobek_balinek   Czy ja wiem... kolorystyka forum jest niebanalna i...   24.03.2008 - 19:53
- - grzee   no my mówimy tylko o stronie głównej ;) forum s...   24.03.2008 - 19:55
- - Majster   Jestem ZA! Strona główna jest nudna i niezac...   24.03.2008 - 20:56
- - fallenka   Proponuje zrobić czarno- czerwona oprawę graficz...   24.03.2008 - 22:11
- - Noobek   Może sam spróbowałbym coś z tym zrobić. Są j...   24.03.2008 - 23:59
- - grzee   Noobku, jakby co to każda chętna osoba można zr...   25.03.2008 - 10:57
- - Kuba32   Myślę, że stronę główną i menu trzeba zrobi...   25.03.2008 - 15:17
- - grzee   byłabym wdzięczna gdyby jakiś admin się wypowi...   25.03.2008 - 20:05
- - Karakan   Przykro mi, w nicku o ile pamiętam nie mam ...   27.03.2008 - 00:48
- - Noobek   Może dziś (jak będę w domu) zacznę już coś ...   29.03.2008 - 15:47
|- - PurpleCat   Obecna grafika jest doskonale przejrzysta. Zawsze ...   30.03.2008 - 15:10
- - grzee   PurpleCat, o czym Ty konkretnie mówisz? My mamy n...   30.03.2008 - 15:22
- - MetaVirus   Według mnie tak jak jest teraz, jest dobrze, ale ...   31.03.2008 - 23:16
4 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic