Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Rada Dla Początkujących
Silverka
post 07.04.2008 - 07:37
Post #1


Guests








Wczoraj jak ćwiczylam OBE kolo 12, zauwazylam dziwna rzecz. Już wiem dlaczego tak dlugo wychodzi jednym OBE a drugim krocej. Chodzi o otwartosc na zjawisko. Jedni czytaja w sieci o tym ze trzeba osiągnąć paraliż przysenny gdy chce się mieć OBE i zamykają się tylko i wyłącznie na paraliż co uniemożliwia im osiągniecię wibracji bo nie są po prostu na nie otwarci. Inni czytali o transie i koncentrują uwagę tylko i wylacznie na transie nie dopuszczajac innych szczeglow OBE. A jeśli byśmy otworzyli się szeroko na to zjawisko calkowicie na wibracie wyjscie poza ciało, zwiększymy swoje szanse na to że OBE się uda. Wtedy nie stresujemy się już tak bardzo bo dopuszczamy więcej niż jest to możliwe. Nie koncentrujemy uwagi na jednym szczególe a na osiągnieciu OBE. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :)
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
twistoid
post 07.04.2008 - 11:06
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Tak jest Silverka ma rację.Kiedy pierwszy raz wychodzilem z ciała nie patrzyłem sie na nic tzn. nie stwarzałem sobie warstwy pojęciowej , po prostu sprobowalem i to nawet nie do 4+1 nawet nie oczekiwałem niczego specjalnie ale sie udało i to bardzo szybko:) Młodzi nie mieszajcie se we łbach na poczatku wibracjami i ble ble bla bo to tylko przeszkadza jak zaczniecie sie zastanawiac czy juz macie wibracje podczas próby itd haha to nic z tego, gdzie proces jest prosciutki wystarczy isc zgodnie z instrukcją.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic