Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Nie Zabije To Wzmocni, dobrze jest
PurpleCat
post 05.04.2008 - 01:00
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Troche statystyk. Okazuje się że po kilku procentowym spadku oglądalności kilka tygodni temu, o kilkanaście procent wzrósł czas spędzony na forum. Dziś statystyka odwiedzin wróciła do normy ale czas spędzony na witrynie się zwiększył.

Przy okazji dobrych wieści może warto pomyśleć o współpracy z jakimś innym serwisem o pokrewnej tematyce. Macie jakieś propozycje z jakim innym serwisem moglibyśmy się wspólnie promować?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Mithril
post 07.04.2008 - 18:28
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 62
Dołączył: 09.03.2008
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 3803




No nie wiem nie wiem.
Jestem sceptycznie nastawiony,ale jednostka się nie liczy. Zrobicie jak uważacie.

Zawsze oddany,Mithril.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Co Nie Zabije To Wzmocni   05.04.2008 - 01:00
- - Silverka   astraldynamics ma podobna tematyke, poza tym jest ...   05.04.2008 - 09:30
- - Mithril   A moim zdaniem "fuzja" z innym forum jes...   07.04.2008 - 17:43
- - Artur_flyer   Hihihi, nikt nie mówi o fuzji :D , tylko o wspó�...   07.04.2008 - 17:46
- - Mithril   Na czym miałaby polegać ta współpraca?   07.04.2008 - 17:50
- - Silverka   Wydaje mi sie ze Catowi chodzilo ot ze obuydwie st...   07.04.2008 - 18:15
- - 6umerang   Ja wiem! Ja wiem!! Z serwisem, który...   07.04.2008 - 18:32
- - leon   Zaproszenie psychologów psychiatrów jest najgłu...   07.04.2008 - 20:17
- - MetaVirus   6umerang popieram. Współpraca z ludźmi którzy ...   07.04.2008 - 22:26
- - 6umerang   Meta -- po nitce do kłębka -- zaczniemy od A. By...   08.04.2008 - 00:06
- - leon   Gdyby światek nauki chciał wiedzieć i badać to...   08.04.2008 - 07:32
|- - starr   Wg mnie promocja z innym serwisem z łatką ...   08.04.2008 - 14:55
- - MetaVirus   Przepraszam za offtop, ale skoro już mamy korygow...   09.04.2008 - 00:22
|- - PurpleCat   Każda współpraca wygranywygrany będzie dobra. ...   09.04.2008 - 18:31
- - 6umerang   Cieszymy się razem z tobą Cat, ale jak skrzynecz...   09.04.2008 - 21:43
- - Spyro   Cat, jestem w 100% za! Nareszcie zacznie sie n...   23.04.2008 - 13:27
- - Cibola   co do fuzji to raczej proponowalbym przylaczenie s...   23.05.2008 - 02:18


Go to the top of the page
Start new topic