CYTAT(MadziaKK @ 07.04.2008 - 14:55)

To i ja jeszcze dorzucę słówko. O nienastawianiu się na metodę.
Już wiem dlaczego mi nie wychodzi. Byłem ciągle nastawiony ,że większe prawdopobieństwo do projekcji astralnej jest wyłącznie paraliż senny. Raz miałem poprzez wibracje.
Powiem szczerze, musze zmienić nastawienie, bo to kolejny krok i to wielki do uzyskania OoBE.
Ale to nie takie proste sam mam problem i widze swój konflikt wewnętrzny z podświadomością. Niestety nadal podświadomość boi się, wierzy w różne bzdury co od dzieciństwa mi wpajają, mimo ,że niewierzący to czuję się ,że robie coś nielegalnego. Jak słuchałem piewszy raz OBE dźwięki to taki strach po mnie popłynął po plecach ,że byłem zaskoczony tą reakcją.
Wg klucz do osiągnięcia codziennych wibracji to ćwiczenia oraz zgodność podświadomości.