Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Nie Zabije To Wzmocni, dobrze jest
PurpleCat
post 05.04.2008 - 01:00
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Troche statystyk. Okazuje się że po kilku procentowym spadku oglądalności kilka tygodni temu, o kilkanaście procent wzrósł czas spędzony na forum. Dziś statystyka odwiedzin wróciła do normy ale czas spędzony na witrynie się zwiększył.

Przy okazji dobrych wieści może warto pomyśleć o współpracy z jakimś innym serwisem o pokrewnej tematyce. Macie jakieś propozycje z jakim innym serwisem moglibyśmy się wspólnie promować?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MetaPsyche
post 07.04.2008 - 22:26
Post #2

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




6umerang popieram. Współpraca z ludźmi którzy wiedzą od nas o wiele więcej w kwestiach typu co się dzieje z naszymi mózgami podczas gdy przeżywamy OBE czy LD lub wizualizujemy mogłaby być bardzo korzystna. My zaoferujemy im materiał do analizy (opisy doznań itp), a oni mogą nam wytłumaczyć jak to działa. Tylko gdzie szukać psychologów, psychiatrów czy neurologów zainteresowanych tymi tematami??

Leon naprawdę "średnia umieralności lekarzy jest 56 lat"? Możesz mi wytłumaczyć co to zdanie oznacza? Wstyd się przyznać ale pierwszy raz spotykam się ze zdaniem o takiej konstrukcji. Muszę też przyznać, że nigdy wcześniej nikt mi nie powiedział, że średnia umieralności może wynosić 56 lub ilekolwiek lat.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Co Nie Zabije To Wzmocni   05.04.2008 - 01:00
- - Silverka   astraldynamics ma podobna tematyke, poza tym jest ...   05.04.2008 - 09:30
- - Mithril   A moim zdaniem "fuzja" z innym forum jes...   07.04.2008 - 17:43
- - Artur_flyer   Hihihi, nikt nie mówi o fuzji :D , tylko o wspó�...   07.04.2008 - 17:46
- - Mithril   Na czym miałaby polegać ta współpraca?   07.04.2008 - 17:50
- - Silverka   Wydaje mi sie ze Catowi chodzilo ot ze obuydwie st...   07.04.2008 - 18:15
- - Mithril   No nie wiem nie wiem. Jestem sceptycznie nastawion...   07.04.2008 - 18:28
- - 6umerang   Ja wiem! Ja wiem!! Z serwisem, który...   07.04.2008 - 18:32
- - leon   Zaproszenie psychologów psychiatrów jest najgłu...   07.04.2008 - 20:17
- - 6umerang   Meta -- po nitce do kłębka -- zaczniemy od A. By...   08.04.2008 - 00:06
- - leon   Gdyby światek nauki chciał wiedzieć i badać to...   08.04.2008 - 07:32
|- - starr   Wg mnie promocja z innym serwisem z łatką ...   08.04.2008 - 14:55
- - MetaVirus   Przepraszam za offtop, ale skoro już mamy korygow...   09.04.2008 - 00:22
|- - PurpleCat   Każda współpraca wygranywygrany będzie dobra. ...   09.04.2008 - 18:31
- - 6umerang   Cieszymy się razem z tobą Cat, ale jak skrzynecz...   09.04.2008 - 21:43
- - Spyro   Cat, jestem w 100% za! Nareszcie zacznie sie n...   23.04.2008 - 13:27
- - Cibola   co do fuzji to raczej proponowalbym przylaczenie s...   23.05.2008 - 02:18


Go to the top of the page
Start new topic