Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Nie Zabije To Wzmocni, dobrze jest
PurpleCat
post 05.04.2008 - 01:00
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Troche statystyk. Okazuje się że po kilku procentowym spadku oglądalności kilka tygodni temu, o kilkanaście procent wzrósł czas spędzony na forum. Dziś statystyka odwiedzin wróciła do normy ale czas spędzony na witrynie się zwiększył.

Przy okazji dobrych wieści może warto pomyśleć o współpracy z jakimś innym serwisem o pokrewnej tematyce. Macie jakieś propozycje z jakim innym serwisem moglibyśmy się wspólnie promować?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
6umerang
post 08.04.2008 - 00:06
Post #2

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Meta -- po nitce do kłębka -- zaczniemy od A. Bytofa, może jeśli projekt byłby w zamiarze poważny a nie tylko rozrywkowy, to pewnie by się zgodził, on zna osoby ze swojej branży, którym ld nie jest obce, oni znają innych a ci inni innych jeszcze :) Sądzę, że wśród psychologów i psychiatrów + filozofów, etc nietrudno byłoby wyhaczyć oneironautów -- prosty przykład - jakiś profesor jakiś już czas temu opowiadał na wykładzie o oobe (było to a propos Domu) -- nie wiem jaki to był przedmiot, ale laska studiuje polonistykę, więc serio nie trudno znaleźć "świadomych".

Może leon nie chce wiedzieć jakie procesy zachodzą w naszych mózgach podczas owych "podróży dalekich", no i dobrze - woli pewnie wierzyć, że robią to "chochliki i demony" - ale pewnie wielu chciałoby toczyć długie dyskusje z doktorami a może i nawet profesorami, jak oni to widzą, przy okazji światek nauki zauważyłby, że nie każdy obenauta, oneironauta, etc jest porąbanym świrem :D


P.S. [dopisany]
Ogólnie myśląc o takim projekcie mam na myśli artykuły i rozważania o samych zjawiskach i procesach, nie zaś dywagacji o planach astralnych, czakrach, etc.

Myślę o takim dojrzałym projekcie, który może będzie "świecki" i skupiający się na wszelkich odmiennych stanach świadomości, a więc od super euforii, przez relaks, do głębokiego transu, świadomych snów, etc - zapewne sporo tego w sumie jest, może też jakieś ciekawe artykuły o ich związku z religiami i kulturą różnych społeczności, plemion, blabla - wiadomo...

Po to, żeby miał szansę być choć ciutkę popularny i zaciekawiać ludzi jakie ich mózg ma faktyczne możliwości...
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Co Nie Zabije To Wzmocni   05.04.2008 - 01:00
- - Silverka   astraldynamics ma podobna tematyke, poza tym jest ...   05.04.2008 - 09:30
- - Mithril   A moim zdaniem "fuzja" z innym forum jes...   07.04.2008 - 17:43
- - Artur_flyer   Hihihi, nikt nie mówi o fuzji :D , tylko o wspó�...   07.04.2008 - 17:46
- - Mithril   Na czym miałaby polegać ta współpraca?   07.04.2008 - 17:50
- - Silverka   Wydaje mi sie ze Catowi chodzilo ot ze obuydwie st...   07.04.2008 - 18:15
- - Mithril   No nie wiem nie wiem. Jestem sceptycznie nastawion...   07.04.2008 - 18:28
- - 6umerang   Ja wiem! Ja wiem!! Z serwisem, który...   07.04.2008 - 18:32
- - leon   Zaproszenie psychologów psychiatrów jest najgłu...   07.04.2008 - 20:17
- - MetaVirus   6umerang popieram. Współpraca z ludźmi którzy ...   07.04.2008 - 22:26
- - leon   Gdyby światek nauki chciał wiedzieć i badać to...   08.04.2008 - 07:32
|- - starr   Wg mnie promocja z innym serwisem z łatką ...   08.04.2008 - 14:55
- - MetaVirus   Przepraszam za offtop, ale skoro już mamy korygow...   09.04.2008 - 00:22
|- - PurpleCat   Każda współpraca wygranywygrany będzie dobra. ...   09.04.2008 - 18:31
- - 6umerang   Cieszymy się razem z tobą Cat, ale jak skrzynecz...   09.04.2008 - 21:43
- - Spyro   Cat, jestem w 100% za! Nareszcie zacznie sie n...   23.04.2008 - 13:27
- - Cibola   co do fuzji to raczej proponowalbym przylaczenie s...   23.05.2008 - 02:18


Go to the top of the page
Start new topic