|
Gdyby światek nauki chciał wiedzieć i badać to by badał,a oni takich jak wy zamykają w psychiatrykach-tam materiału jest pod dostatkiem,wystarczy zapytać Zbyszka ,przecież on ostatnio zajmował się analizą osiągnięc psyhiatrii.Co do sformułowania zdania ,to fakt wyszło specyficznie,więc koryguje jesli ktos nie zrozumiał-umieralność wśród lekarzy jest znacznie wyższa niż średnia całego społeczeństwa.Średni wiek do jakiego dożywają lekarze wynosi 56 lat.A więc średnio w takim wieku umierają.Mam nadzieję że teraz jest to jasno opisane.Swoją większą umieralność tłumaczą tym że są narażeni na duży stres ,a przecież stres to też choroba a oni są "specjalistami" od leczenia chorób,a to już bezpośrednio świadczy o osiągnięciach wspólczesnej medycyny i zdolności analizy zachodzących zjawisk w organiźmie.Najdoskonalszym narzędziem do badania zjawisk zachodzących w w mózgu jest sam mózg i dopuki człowiek nie nauczy się nim posługiwać należycie to nie pomoże mu jakakolwiek aparatura.To forum jest jednym z lepszych gdzie widać postępy w rozwoju zdolności mózgu.No i sprawa podstawowa,lekarze najpewniej też umieją poługiwać się komputerem i internetem,więc pytam, gdzie jesteście lekarze,dlaczego milczycie ?.
|