Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Rada Dla Początkujących
Silverka
post 07.04.2008 - 07:37
Post #1


Guests








Wczoraj jak ćwiczylam OBE kolo 12, zauwazylam dziwna rzecz. Już wiem dlaczego tak dlugo wychodzi jednym OBE a drugim krocej. Chodzi o otwartosc na zjawisko. Jedni czytaja w sieci o tym ze trzeba osiągnąć paraliż przysenny gdy chce się mieć OBE i zamykają się tylko i wyłącznie na paraliż co uniemożliwia im osiągniecię wibracji bo nie są po prostu na nie otwarci. Inni czytali o transie i koncentrują uwagę tylko i wylacznie na transie nie dopuszczajac innych szczeglow OBE. A jeśli byśmy otworzyli się szeroko na to zjawisko calkowicie na wibracie wyjscie poza ciało, zwiększymy swoje szanse na to że OBE się uda. Wtedy nie stresujemy się już tak bardzo bo dopuszczamy więcej niż jest to możliwe. Nie koncentrujemy uwagi na jednym szczególe a na osiągnieciu OBE. Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :)
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Deashay
post 08.04.2008 - 12:22
Post #2

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 25
Dołączył: 03.01.2008
Nr użytkownika: 3098




O ile z tym pierwszym nie powinno byc problemow to z drugim juz gorzej moze byc :P Podswiadomosc ma to do siebie ze jest poza nasza swiadomoscia (pod nia? :D) i ciezko sie z nia rozmawia :P Czytalem ze polega na to szukaniu przyczyny takiego a nie innego zachowania. Jak sie blokujesz przed czym to dowiedz sie dlaczego i uswiadom sobie ze wcale nie musi tak byc ;P

A jak na moje to wibracje nie maja zadnego znaczenia :P To chyba po prostu jeden z typow hipnagogii, przynajmniej takie jest moje zdanie. Jeden sobie wibruje a drugi topi w ropie naftowej ;P
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic