Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Nie Zabije To Wzmocni, dobrze jest
PurpleCat
post 05.04.2008 - 01:00
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Troche statystyk. Okazuje się że po kilku procentowym spadku oglądalności kilka tygodni temu, o kilkanaście procent wzrósł czas spędzony na forum. Dziś statystyka odwiedzin wróciła do normy ale czas spędzony na witrynie się zwiększył.

Przy okazji dobrych wieści może warto pomyśleć o współpracy z jakimś innym serwisem o pokrewnej tematyce. Macie jakieś propozycje z jakim innym serwisem moglibyśmy się wspólnie promować?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
leon
post 08.04.2008 - 07:32
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 687
Dołączył: 24.08.2007
Skąd: busz
Nr użytkownika: 1867




Gdyby światek nauki chciał wiedzieć i badać to by badał,a oni takich jak wy zamykają w psychiatrykach-tam materiału jest pod dostatkiem,wystarczy zapytać Zbyszka ,przecież on ostatnio zajmował się analizą osiągnięc psyhiatrii.Co do sformułowania zdania ,to fakt wyszło specyficznie,więc koryguje jesli ktos nie zrozumiał-umieralność wśród lekarzy jest znacznie wyższa niż średnia całego społeczeństwa.Średni wiek do jakiego dożywają lekarze wynosi 56 lat.A więc średnio w takim wieku umierają.Mam nadzieję że teraz jest to jasno opisane.Swoją większą umieralność tłumaczą tym że są narażeni na duży stres ,a przecież stres to też choroba a oni są "specjalistami" od leczenia chorób,a to już bezpośrednio świadczy o osiągnięciach wspólczesnej medycyny i zdolności analizy zachodzących zjawisk w organiźmie.Najdoskonalszym narzędziem do badania zjawisk zachodzących w w mózgu jest sam mózg i dopuki człowiek nie nauczy się nim posługiwać należycie to nie pomoże mu jakakolwiek aparatura.To forum jest jednym z lepszych gdzie widać postępy w rozwoju zdolności mózgu.No i sprawa podstawowa,lekarze najpewniej też umieją poługiwać się komputerem i internetem,więc pytam, gdzie jesteście lekarze,dlaczego milczycie ?.
Profile CardPM
+Quote Post
starr
post 08.04.2008 - 14:55
Post #3


Guests








Wg mnie promocja z innym serwisem z łatką "paranormalne" nie wyjdzie na dobre. Naprawde bez urazy dla tego typu stron, jednak sądze, że zaczęto by nas kojarzyć choćby z "Nie do wiary" przez co na starcie by nie traktowano tego forum serio.

Szkoda, że polskojęzyczna strona Moena http://www.afterlife-knowledge.com.pl/ jest jeszcze tak niedopracowana.

Trzeba pomyśleć co to ma wogle przynieść ? Napewno musi coś wiecej niż tylko wstawienie linku na stronie. Można by pomyśleć nad jakimiś wspólnymi dokonaniami.
Kontakt ze stroną Adama Bytofa oraz jakaś wspólna praca to bardzo dobry pomysł, jestem za.
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Co Nie Zabije To Wzmocni   05.04.2008 - 01:00
- - Silverka   astraldynamics ma podobna tematyke, poza tym jest ...   05.04.2008 - 09:30
- - Mithril   A moim zdaniem "fuzja" z innym forum jes...   07.04.2008 - 17:43
- - Artur_flyer   Hihihi, nikt nie mówi o fuzji :D , tylko o wspó�...   07.04.2008 - 17:46
- - Mithril   Na czym miałaby polegać ta współpraca?   07.04.2008 - 17:50
- - Silverka   Wydaje mi sie ze Catowi chodzilo ot ze obuydwie st...   07.04.2008 - 18:15
- - Mithril   No nie wiem nie wiem. Jestem sceptycznie nastawion...   07.04.2008 - 18:28
- - 6umerang   Ja wiem! Ja wiem!! Z serwisem, który...   07.04.2008 - 18:32
- - leon   Zaproszenie psychologów psychiatrów jest najgłu...   07.04.2008 - 20:17
- - MetaVirus   6umerang popieram. Współpraca z ludźmi którzy ...   07.04.2008 - 22:26
- - 6umerang   Meta -- po nitce do kłębka -- zaczniemy od A. By...   08.04.2008 - 00:06
|- - starr   Wg mnie promocja z innym serwisem z łatką ...   08.04.2008 - 14:55
- - MetaVirus   Przepraszam za offtop, ale skoro już mamy korygow...   09.04.2008 - 00:22
|- - PurpleCat   Każda współpraca wygranywygrany będzie dobra. ...   09.04.2008 - 18:31
- - 6umerang   Cieszymy się razem z tobą Cat, ale jak skrzynecz...   09.04.2008 - 21:43
- - Spyro   Cat, jestem w 100% za! Nareszcie zacznie sie n...   23.04.2008 - 13:27
- - Cibola   co do fuzji to raczej proponowalbym przylaczenie s...   23.05.2008 - 02:18


Go to the top of the page
Start new topic