|
LUdzie nie poruszyliście najważniejszego wątku tego tematu... LOL
Psi balle są zbudowane tylko i Wyłącznie z energii ( a to, skąd ją pobieracie to już jest obojętne, ja tam wolę korzystać z własnych zapasików , z planetami to pic na wodę, no chyba że masz dobrą wyobraźnię i zadziała efekt placebo , bo i tak energię pobierasz w takim wypadku z siebie, jedynym ciałem w kosmosie , które dostarcza wystarczającą ilość energii potrzebną do przeciętnego psi ball'a , jest słońce. Korzystanie z energii zwierząt jest skuteczne, ale uprzedzam, zaczną cię unikać (szczególnie koty) , a energia pobierana z roślin może powodować efekt uboczny typu skurcze) , czyli myśląc logicznie ,żeby zobaczyć czy chociaż wyczuć psi-ball'a należy umieć wyczuwać energię, a tu już kłania się nauka widzenia aury. NIKT bez tej umiejętności, włącznie z tobą, twojego psi ball'a nie zobaczy, a jedynie bardzo silny psi ball zostanie wyczuty. Poza tym najsilniejsze psi ball'e , które można osiągnąć po paru-parunastu miesiącach treningu , mogą jedynie powodować ukłucie bólu, lekki podmuch wiatru lub przesunięcie ciał o wadze mniejszej niż parę gramów na parę cm, więc nie ma co nawet porównywać z falą uderzeniową czy kulą Gengji z db... ;p
|