|
Przepraszam za offtop, ale skoro już mamy korygować to do końca. Umieralność podaje się w procentach lub w promilach. Nie oznacza ona tego samego co długość życia, a mówiąc więcej w danej grupie średnia długość życia wzrasta tym bardziej im niżnszy jest wskaźnik umieralności.
UPDATE A propo A. Bytofa. Jestem członkiem grupy dyskusyjnej w której się on czasem udziela. Nie wiem kto konkretnie jeszcze z bardziej znanych osób mających sporą wiedzę na te tematy jest członkiem tej listy, ale paru by się chyba znalazło (dwóch kolesi z listy wypowiadało się kiedyś na "TVN zdrowie" czy cuś w jakimś programie na temat LD. Nie pamiętam ich nazwisk, ale pamiętam że jedno z nich wydało mi się znajome (stronę WWW chyba też gość ma ;] ). Tak więc jeśli szukamy jakichś powszechnie znanych autorytetów w tej dziedzinie do pomocy przy promowaniu strony - mogę uderzyć i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie, ale najpierw niech Cat napisze dokładniej na jakiej zasadzie widziałby taką współpracę.
|