Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Nie Zabije To Wzmocni, dobrze jest
PurpleCat
post 05.04.2008 - 01:00
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Troche statystyk. Okazuje się że po kilku procentowym spadku oglądalności kilka tygodni temu, o kilkanaście procent wzrósł czas spędzony na forum. Dziś statystyka odwiedzin wróciła do normy ale czas spędzony na witrynie się zwiększył.

Przy okazji dobrych wieści może warto pomyśleć o współpracy z jakimś innym serwisem o pokrewnej tematyce. Macie jakieś propozycje z jakim innym serwisem moglibyśmy się wspólnie promować?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
MetaPsyche
post 09.04.2008 - 00:22
Post #2

Niepoprawny racjonalista
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1042
Dołączył: 05.03.2007
Skąd: Kalisz
Nr użytkownika: 703




Przepraszam za offtop, ale skoro już mamy korygować to do końca. Umieralność podaje się w procentach lub w promilach. Nie oznacza ona tego samego co długość życia, a mówiąc więcej w danej grupie średnia długość życia wzrasta tym bardziej im niżnszy jest wskaźnik umieralności.

UPDATE
A propo A. Bytofa. Jestem członkiem grupy dyskusyjnej w której się on czasem udziela. Nie wiem kto konkretnie jeszcze z bardziej znanych osób mających sporą wiedzę na te tematy jest członkiem tej listy, ale paru by się chyba znalazło (dwóch kolesi z listy wypowiadało się kiedyś na "TVN zdrowie" czy cuś w jakimś programie na temat LD. Nie pamiętam ich nazwisk, ale pamiętam że jedno z nich wydało mi się znajome (stronę WWW chyba też gość ma ;] ). Tak więc jeśli szukamy jakichś powszechnie znanych autorytetów w tej dziedzinie do pomocy przy promowaniu strony - mogę uderzyć i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie, ale najpierw niech Cat napisze dokładniej na jakiej zasadzie widziałby taką współpracę.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 09.04.2008 - 18:31
Post #3

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Każda współpraca wygranywygrany będzie dobra. Szczegółów nie ma na tą chwilę. Będziemy rozmawiać jak pojawią się jakieś konkretne osoby.

Taaak. Żadnych latających krów. Świetnie powiedziane.

Jeśli chodzi o portale w okolicach para. Nautilus jest świetny chociaż po tekście o latających tirach długo nie mogłem dojść do siebie. Tak chodzi o tiry duże auta ciężarowe.

Popieram 6umeranga. Rozszerzanie portalu w kierunku badania psychiki wydaje się świetnym pomysłem.
Jeśli chodzi o Adama Bytofa też dobry pomysł.

Wielce ciesze się że wy wybrańcy odwiedzający dział techniczny ;) tak dobrze rozumiecie jaka idea przyświeca temu Portalowi. Zabawne bo zdaje się nigdzie nie jest opisana.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Co Nie Zabije To Wzmocni   05.04.2008 - 01:00
- - Silverka   astraldynamics ma podobna tematyke, poza tym jest ...   05.04.2008 - 09:30
- - Mithril   A moim zdaniem "fuzja" z innym forum jes...   07.04.2008 - 17:43
- - Artur_flyer   Hihihi, nikt nie mówi o fuzji :D , tylko o wspó�...   07.04.2008 - 17:46
- - Mithril   Na czym miałaby polegać ta współpraca?   07.04.2008 - 17:50
- - Silverka   Wydaje mi sie ze Catowi chodzilo ot ze obuydwie st...   07.04.2008 - 18:15
- - Mithril   No nie wiem nie wiem. Jestem sceptycznie nastawion...   07.04.2008 - 18:28
- - 6umerang   Ja wiem! Ja wiem!! Z serwisem, który...   07.04.2008 - 18:32
- - leon   Zaproszenie psychologów psychiatrów jest najgłu...   07.04.2008 - 20:17
- - MetaVirus   6umerang popieram. Współpraca z ludźmi którzy ...   07.04.2008 - 22:26
- - 6umerang   Meta -- po nitce do kłębka -- zaczniemy od A. By...   08.04.2008 - 00:06
- - leon   Gdyby światek nauki chciał wiedzieć i badać to...   08.04.2008 - 07:32
|- - starr   Wg mnie promocja z innym serwisem z łatką ...   08.04.2008 - 14:55
- - 6umerang   Cieszymy się razem z tobą Cat, ale jak skrzynecz...   09.04.2008 - 21:43
- - Spyro   Cat, jestem w 100% za! Nareszcie zacznie sie n...   23.04.2008 - 13:27
- - Cibola   co do fuzji to raczej proponowalbym przylaczenie s...   23.05.2008 - 02:18


Go to the top of the page
Start new topic