Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Nie Zabije To Wzmocni, dobrze jest
PurpleCat
post 05.04.2008 - 01:00
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Troche statystyk. Okazuje się że po kilku procentowym spadku oglądalności kilka tygodni temu, o kilkanaście procent wzrósł czas spędzony na forum. Dziś statystyka odwiedzin wróciła do normy ale czas spędzony na witrynie się zwiększył.

Przy okazji dobrych wieści może warto pomyśleć o współpracy z jakimś innym serwisem o pokrewnej tematyce. Macie jakieś propozycje z jakim innym serwisem moglibyśmy się wspólnie promować?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
6umerang
post 09.04.2008 - 21:43
Post #2

Dziadek do ożehuf
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1057
Dołączył: 19.03.2008
Nr użytkownika: 3906




Cieszymy się razem z tobą Cat, ale jak skrzyneczki piweczka nie fundniesz wybrańcom, to nie wiemy jakie wypadki się tu przytrafią ;}

Przepraszam za 2x post, ale skończyła się jakoś dyskusja...

Cat, może trzeba zrobić trochę jakiś banerków, buttonów dla ludzi - zamieści się na blogu własnym, gdzieś w stopce na innym forum, wiadomo - może jednak lekka reklama nie zaszkodzi?

A jak już zostaliśmy oświeceni Bytof trzyma z Darasem - oto i powód, żeby głośno nie myśleć, tylko po cichu działać, hehe ;)

Ale - daj nam przyzwolenie na pogadanie z kilkoma mądrymi ludźmi i ciekawymi autorytetami, a my się zajmiemy wszystkim - mówię w liczbie mnogiej, bo pewnie nie tylko ja chętnie pomogę -- a jak ktoś się zgodzi, to będziemy myśleć dalej.

A czy jeżeli jakiś autorytet zagraniaczny by się zgodził udzielać choć trochę na forum, to jest możliwość utworzenia mu specjalnego działu, gdzie dyskusja będzie się odbywała tylko po angielsku? Bo to ważne...

A propos banerków - dodanie ".pl" do logo czyni już ładny banerek :D

Dodany plik  oobe.jpg ( 6.29k ) Liczba pobrań: 207
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- PurpleCat   Co Nie Zabije To Wzmocni   05.04.2008 - 01:00
- - Silverka   astraldynamics ma podobna tematyke, poza tym jest ...   05.04.2008 - 09:30
- - Mithril   A moim zdaniem "fuzja" z innym forum jes...   07.04.2008 - 17:43
- - Artur_flyer   Hihihi, nikt nie mówi o fuzji :D , tylko o wspó�...   07.04.2008 - 17:46
- - Mithril   Na czym miałaby polegać ta współpraca?   07.04.2008 - 17:50
- - Silverka   Wydaje mi sie ze Catowi chodzilo ot ze obuydwie st...   07.04.2008 - 18:15
- - Mithril   No nie wiem nie wiem. Jestem sceptycznie nastawion...   07.04.2008 - 18:28
- - 6umerang   Ja wiem! Ja wiem!! Z serwisem, który...   07.04.2008 - 18:32
- - leon   Zaproszenie psychologów psychiatrów jest najgłu...   07.04.2008 - 20:17
- - MetaVirus   6umerang popieram. Współpraca z ludźmi którzy ...   07.04.2008 - 22:26
- - 6umerang   Meta -- po nitce do kłębka -- zaczniemy od A. By...   08.04.2008 - 00:06
- - leon   Gdyby światek nauki chciał wiedzieć i badać to...   08.04.2008 - 07:32
|- - starr   Wg mnie promocja z innym serwisem z łatką ...   08.04.2008 - 14:55
- - MetaVirus   Przepraszam za offtop, ale skoro już mamy korygow...   09.04.2008 - 00:22
|- - PurpleCat   Każda współpraca wygranywygrany będzie dobra. ...   09.04.2008 - 18:31
- - Spyro   Cat, jestem w 100% za! Nareszcie zacznie sie n...   23.04.2008 - 13:27
- - Cibola   co do fuzji to raczej proponowalbym przylaczenie s...   23.05.2008 - 02:18


Go to the top of the page
Start new topic