Cieszymy się razem z tobą Cat, ale jak skrzyneczki piweczka nie fundniesz wybrańcom, to nie wiemy jakie wypadki się tu przytrafią ;}
Przepraszam za 2x post, ale skończyła się jakoś dyskusja...
Cat, może trzeba zrobić trochę jakiś banerków, buttonów dla ludzi - zamieści się na blogu własnym, gdzieś w stopce na innym forum, wiadomo - może jednak lekka reklama nie zaszkodzi?
A jak już zostaliśmy oświeceni Bytof trzyma z Darasem - oto i powód, żeby głośno nie myśleć, tylko po cichu działać, hehe ;)
Ale - daj nam przyzwolenie na pogadanie z kilkoma mądrymi ludźmi i ciekawymi autorytetami, a my się zajmiemy wszystkim - mówię w liczbie mnogiej, bo pewnie nie tylko ja chętnie pomogę -- a jak ktoś się zgodzi, to będziemy myśleć dalej.
A czy jeżeli jakiś autorytet zagraniaczny by się zgodził udzielać choć trochę na forum, to jest możliwość utworzenia mu specjalnego działu, gdzie dyskusja będzie się odbywała tylko po angielsku? Bo to ważne...
A propos banerków - dodanie ".pl" do logo czyni już ładny banerek :D
oobe.jpg ( 6.29k )
Liczba pobrań: 207